Czerwiec - pełnia słońca i zabawy na świeżym powietrzu.

opublikowane: 3 cze 2014, 12:11 przez Aneta Gajda

W tym miesiącu tworzymy:

• Tworzenie prac plastycznych na konkurs - "Moja ulubiona postać z bajki, baśni czy opowiadania" , wykorzystując różne techniki plastyczne, według pomysłu i uznania dzieci.
  • ,,Kaczeńce”- tworzenie kaczeńcy z kolorowego papieru oraz płyty CD, umieszczonych na kartce oraz ozdabianie go gotowymi piankowymi elementami, według uznania dzieci.
  •  "Łąka z motylami" - tworzenie łąki wykorzystując szary papier, kredki pastelowe oraz papierowe talerze, kolorowe pompony i druciki kreatywne.
  • "Kolorowe torebki"- konstruowanie torebki z kolorowego brystolu, satynowych tasiemek oraz gotowych elementów (piankowe i filcowe kwiaty, serca, wstążki itp.) według inwencji i kreatywności dzieci.
  • Zakończenie roku, podziękowanie dzieciom za cały rok twórczej pracy Klubu Małego Artysty, wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków.