Oferta podstawowa:

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość udziału w zabawach i zajęciach:

1. Muzyczno - ruchowych, które wprowadzają dziecko w świat wartości estetycznych (nauka tańca, piosenek, bezpłatny udział w warsztatach teatralnych)
  2. Ruchowych rozwijających sprawność fizyczną - (zabawy ruchowe, ćwiczenia gimnastyczne, gimnastyka korekcyjna - bezpłatnie)
  3. Plastycznych (udział w konkursach plastycznych, warsztaty plastyczne)
  4. Przybliżających znajomość środowiska przyrodniczo - społecznego
  5. Zapewniających wspieranie rozwoju poprzez rozwijanie samodzielności, aktywności, ciekawości a także kształtowanie umiejętności i wiadomości, które są niezbędne w edukacji szkolnej
  6. Wspomagających w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych dzieciom w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji
  7. Budujących system wartości poprzez rozwijanie umiejętności społecznych dzieci, które są niezbędne w poprawnych relacjach z dziećmi i dorosłymi
  8. zajęciach religii

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone są w oparciu o programy wychowania przedszkolnego wybranych autorów oraz według programów własnych opracowanych przez nauczycielki przedszkola z zakresu: edukacji teatralnej, prozdrowotnej.

Ponadto oferujemy dzieciom opiekę:

• logopedyczną
  • psychologiczną

a także udział w zajęciach indywidualnych w przedszkolu dla dzieci o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych

Oferta dodatkowa:

Oferta zajęć dodatkowych tworzona jest w odpowiedzi na oczekiwania rodziców. Aktualnie dzieci uczestniczą w:

• zajęciach rytmiki
  • zajęciach języka angielskiego