Rada Rodziców‎ > ‎

Ogłoszenia Rady Rodziców

opublikowane: 12 lis 2013, 07:00 przez Małgorzata Wągrowska   [ zaktualizowane 2 sty 2017, 03:46 ]

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

Od września 2016 roku przy naszym Przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Katarzyna Pleśniarska - przewodnicząca
Marzena Sosnowska - zastępca przewodniczącej
Lidia Motyl - Patelska -  sekretarz
Joanna Lenart – skarbnik

wspierana przez Rodziców działających w ramach tzw. „trójek klasowych”.

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z Dyrekcją i Nauczycielkami.

Wspieramy aktywnie przedszkole w różnego rodzaju przedsięwzięciach, uroczystościach oraz imprezach artystycznych na terenie Przedszkola.

Nasza działalność możliwa jest dzięki dobrowolnym składkom finansowym Rodziców lub Opiekunów dzieci uczęszczających do Przedszkola.

Roczna składka na działalność Rady Rodziców w roku szkolnym 2016/2017 została ustalona na poziomie 200 zł.

Składka płatna w ratach:

- miesięcznych (do 10 dnia każdego miesiąca);

- kwartalnych/półrocznych/rocznych.

Forma wpłaty: gotówka do skarbników poszczególnych grup.

Uprzejmie prosimy o regularne i terminowe wpłaty.

Dzięki Państwa wpłatom możemy aktywnie wspierać Radę Pedagogiczną Przedszkola poprzez organizowanie dodatkowych atrakcji dla naszych Dzieci.

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych Dzieci. Bardzo prosimy, by o tym pamiętać podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

W tym roku będą to, podobnie do lat poprzednich: teatrzyki, zakupy różnego rodzaju nagród, prezenty z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego i przedszkola, animacje muzyczne, wyjazdy do ZOO, Sali Zabaw, teatru, na wycieczki itp.

Wspierać będziemy również finansowo przedszkolne wydatki związane z naprawą i zakupem sprzętów.

W tym roku sfinansowaliśmy już:

- Święto Ziemniaka

- Wyjazdy na wycieczki w poszczególnych grupach.

Planujemy współfinansować najbliższe w wydarzenia:

- Uroczystość choinkową

- Bal Karnawałowy

- Dogoterapię

- Piknik rodzinny

- Uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie. Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem:

Poniżej załączamy Protokoły z Zebrań Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016

3 gru 2015, 08:50