Z życia przedszkolaka‎ > ‎Grupy‎ > ‎Oddział III‎ > ‎

Gdy w lutym mróz mocno trzyma, będzie krótka zima.

opublikowane: 14 mar 2012, 07:13 przez Aneta Gajda   [ zaktualizowane 12 kwi 2012, 10:18 przez Stalowy ]
Luty:

- 08.02.2012  Bezpieczne zabawy śniegu - kształtowanie u dzieci nawyków bezpiecznej zabawy na śniegu
i lodzie poprzez słuchanie historyjek obrazkowych o powyższej tematyce, zabawy ruchowe oraz wykonywanie prac plastycznych.

- 15.02.2012  Bal karnawałowy - udział dzieci w balu karnawałowym, zorganizowanym przy udziale zespołu artystycznego ATMA z Łodzi. Wszystkie dzieci bardzo chętnie bawiły się na balu, a przychodząc tego dnia do przedszkola były nie do poznania w takich prześlicznych i wymyślnych strojach.

- 21.02.2012 Wycieczka do Ośrodka Kultury Łódź-Górna "Energetyk", na przedstawienie teatralne "Czarnoksiężnik z krainy Oz" w wykonaniu teatru Muza z Łodzi.