Z życia przedszkolaka‎ > ‎Grupy‎ > ‎Oddział III‎ > ‎

Październik w naszej grupie.

opublikowane: 14 mar 2012, 07:00 przez Aneta Gajda   [ zaktualizowane 14 mar 2012, 07:00 przez Stalowy ]

Październik :

- 04.10.2011  Nawiązanie współpracy z Biblioteką Miejską Nr 11 Łódź-Górna, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, organizacja zajęć - "Jesienne czytanki".

-  17.10.2011  Wycieczka na pobliskie skrzyżowanie - rozmowa połączona z obserwacją; zaznajomienie dzieci z zasadami ruchu drogowego i pieszego; nauka przechodzenia przez ulicę przy sygnalizacji świetlnej; obserwowanie ruchu pojazdów i pieszych.

-  26.10.2012  "Szpital Pluszowego Misia  IFM SA - Sposób na miłe wizyty u lekarza", projekt ogólnopolski organizowany przy współpracy ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Głównym założeniem projektu jest prowadzanie w przedszkolach szeregu akcji, w których poprzez zabawę zaznajamiamy dzieci z pracą lekarza - to one przychodzą do specjalnie przygotowanych gabinetów lekarskich jako rodzice i przynoszą swoje ulubione zabawki w roli ich pociech - pacjentów.